Księga gości

27 grudnia 2018

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
11 wpisów.
Agnieszka Agnieszka z Łódź napisał/a 4 listopada 2021 o 21:35:
byłam tutaj w październiku 2021 - fajowe miejsce. Faktycznie można się przenieść w czasie i już wiem gdzie podziały się moje zabawki 🙂 Właścicielom życzę by otwierali kolejne pokoje z kolejnymi przedmiotami, które uprzyjemniały nam dzieciństwo i młodość mimo siermiężnych czasów .
Tomek Tomek z UĆ napisał/a 12 października 2021 o 17:28:
Cóż tu dużo mówić....Mega miejsce,szacunek dla właściciela za trud i pracę który włożył w to miejsce.Taki powrót do przeszłości 😁czekam na możliwość wynajęcia pokoju,albo organizacji imprezy w stylu lat 80/90.Na prawdę miejsce na mapie Polski które trzeba odwiedzić.Cena bardzo przystępna,a do zwiedzania jest na prawdę sporo.Gorąco polecam każdemu kto jest w okolicy.
Łukasz Łukasz z Lubin napisał/a 26 lipca 2021 o 06:48:
Nawet tam jest Game Boy
Wojciech Wojciech z Częstochowa napisał/a 5 czerwca 2021 o 04:29:
Witam. W dniu wczorajszym miałem przyjemność odwodzić Państwa Muzeum. Powiem krótko byłem i jestem pod dużym wrażeniem. Ilość eksponatów plus uprzejmość Gospodarzy bardzo mnie ujęła. Jestem po prostu zachwycony, będę chciał tu wracać. Będę polecał to miejsce wszystkim moim znajomym. Wojtek
Asia Asia z Olsztyn na Warmii napisał/a 20 sierpnia 2020 o 09:06:
Cudowna teleportacja ( w naszym przypadku ) do czasów dzieciństwa ! Przekraczasz próg i bach...jesteś kilkadziesiąt lat wstecz...Wspaniali przewodnicy. Zaskoczenie, uśmiech, śmiech i łzy wzruszenia. Świetnie, że jest takie miejsce. Obowiązkowy punkt do zwiedzenia! <3
Miloš Miloš z Pardubice Czechy napisał/a 2 lutego 2020 o 21:42:
Jest tam radiomagnetofon TESLA K 304 CONDOR výrobce Tesla n.p. Pardubice produkowany w latach 1986-1988
Miłosz Miłosz z Poznań napisał/a 5 października 2019 o 18:34:
Super wspomnienia przywołane ! Muzeum sentymentów to najlepsza atrakcja Dolnego Śląska . Napewno tam wrócimy.
Magdalena Magdalena z Dolsk napisał/a 4 września 2019 o 19:58:
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto było tu wrócić. Jest to specyficzne miejsce, gdzie przeszłość dopiero zaczyna być historią. To miejsce, w którym w tym samym czasie mogą się spotkać różne pokolenia. Dla jednych to codzienność tamtych lat, dla innych całe dzieciństwo, a dla najmłodszych to "prehistoria". To miejsce, w którym dziadkowie mogą być przewodnikami po zakamarkach tego muzeum.
Salezjańskie Centrum Młodzieżowe LINA Salezjańskie Centrum Młodzieżowe LINA z Wrocław napisał/a 30 lipca 2019 o 08:26:
Miejsce ekstra. Młodzi bawili się wyśmienicie poznając klimaty swoich dziadków i rodziców. Wszyscy chcą tu jeszcze wrócić. Gratulujemy pomysłu!!!!
Magdalena Magdalena z Wroclaw napisał/a 2 marca 2019 o 13:13:
Polecamy wszystkim! Świetne miejsce, fantastyczny pomysł autorski! Klimat tamtych czasów oddany w pełni. Zabawa dla dzieciaków, które mogą nie tylko zobaczyć, ale poczuć i spróbować choć trochę tego jak się żyło w tamtych latach. Polecamy!!!!
Krzysiek Krzysiek z Kamienna napisał/a 27 grudnia 2018 o 16:42:
Super! Mega!
×

Bądź na bieżąco