In:
Date:
Post Tags

6. ZLOT KLASYKÓW!

Już w najbliższą niedzielę, tj. 16 czerwca 2024 na Kowarskiej Starówce wspólnie z grupą Jeleniogórskie Klasyki oraz z Miastem Kowary organizujemy 6. Zlot Klasyków!
W tym roku rekordowa ilość pojazdów – ponad 300 zgłoszeń!

Harmonogram imprezy:

9:30 – 12:00 – Wjazd na teren zlotu (kowarską starówkę i ul. Jagiellończyka).
Punkt kontrolny 1 – koło „Biedronki” na ul. Jagiellończyka – tutaj ZGŁOSZENI W TERMINIE Uczestnicy otrzymują pakiet zlotowy.
Na ulicy Jagiellończyka zostają samochody marek: BMW, Audi, Renault, większe amerykany, Fordy, itp. ORAZ POJAZDY CIĘŻAROWE I AUTOBUSY
Na ul. Górniczej (rejon Domu Tradycji Miasta Kowary) parkują Mercedesy.
Punkt kontrolny 2 – wjazd od ul. Pocztowej na starówkę. Wjazd tylko dla uczestników posiadających pakiet zlotowy.
12:00 – 14:00 – Prezentacja pojazdów na starówce
ok. 13:30 – Wręczenie Pucharu Burmistrza Kowar, Pucharu Jeleniogórskich Klasyków, losowanie nagród – ceremonia odbędzie się POD URZĘDEM MIEJSKIM W KOWARACH
14:30 – sukcesywny wyjazd klasyków ulicami Kowar – przejazd pod Muzeum Sentymentów (ul. Zamkowa 9, daw. Fabryka Dywanów). Integracyjne grillowanie, zwiedzanie muzeum (zniżka na bilety wstępu dla zgłoszonych uczestników zlotu).
Nie jest organizowana parada pojazdów.
16:00 – oficjalne zamknięcie imprezy na terenie ul. 1. Maja i ul. Jagiellończyka
15:00 – 17:00 – pod Muzeum Sentymentów animacje dla dzieci oraz integracyjny grill
MUZEUM SENTYMENTÓW W DNIU ZLOTU CZYNNE W GODZINACH 10-18
UCZESTNICY ZLOTU DO MUZEUM WCHODZĄ NA BILECIE ULGOWYM!

Leave Your Comment