In:
Date:
Post Tags

Noc Muzeów 2019

Znamy już wszystkie szczegóły naszego udziału w Europejskiej Nocy Muzeów. A więc tak:

Od godziny 18 do godziny 20 nasi znajomi fotograficy czyli Iza Opala oraz Marcin Kaźmieruk będą fotografować Was – czyli WSZYSTKIE osoby, które przyjdą wystylizowane/przebrane na styl okresu PRL lub lat 90 (można przyjść nawet w dresie z ortalionu) :)))

Aby dodatkowo zachęcić Was do zabawy ogłaszamy konkurs, a nawet dwa w którym nagrodami będą bilety na Spektakl „Pomoc Domowa” w Kowarach. 1 bilet za najlepszą stylizację oraz 2 bilety za największą ilość polubień zdjęcia. Zdjęcia z sesji zdjęciowej zostaną opublikowane na stronie Muzeum Sentymentów 🙂

W tym samym czasie nasz dobry kolega, mieszkaniec Świdnicy, Ob. Tomasz Krug zaprezentuje część swojej kolekcji sprzętów dzierżoniowskiej Diory i innych sprzętów grupy UNITRA, którą buduje w ramach projektu Elektronika PRL-u Świdnica. Zachęcamy pasjonatów tematu do odwiedzenia wystawy i zadawania pytań Tomkowi, bo to pasjonat o niesamowitej wiedzy z zakresu elektroniki PRLu.

Na koniec, tj. około godz. 20:30 Pan Andrzej Borowski opowie nam o swojej podróży do Peru w latach 80. Dowiemy się jak wtedy można się było wyrwać na taką wyprawę, a całość prelekcji oprawiona będzie w pokaz prawdziwych slajdów (np. ze zdjęciami Kolei Malinowskiego – to coś dla Mikoli 😉 ) pokazywanych z rzutnika DIAPOL.

Przed wejściem do Muzeum Sentymentów zaparkuje również kilka pojazdów z grupy Jeleniogórskie Klasyki

ZAPRASZAMY!

UWAGA! Ilość miejsc na prelekcji jest ograniczona. Ze względów bezpieczeństwa na prelekcji może zostać max 30 osób. Prosimy o rezerwację miejsca poprzez e-mail: kierownik@muzeumsentymentow.pl

 

0 Comments

Leave Your Comment

×

Bądź na bieżąco